66 ogledov

Zlatanov šov zasenčil debi Pogbaja

paul pogba manchester united EPA
Manchester United je v drugem krogu Premier League premagal Southampton (2:0) in pred nadaljevanjem ligaškega konca tedna zaseda vrh angleške lestvice.

Manchester United je po zmagi nad AFC Bournemouthom uspešno nadaljeval novo sezono angleškega prvenstva in s šestimi točkami ter tekmo več kraljuje na vrhu razpredelnice.

Tekmo s Southamptonom je odločil Zlatan Ibrahimović, ki je v 36. minuti zadel z glavo, v 53. pa z bele točke postavil končnih 2:0 v korist rdečih vragov.

Prvič po vrnitvi na Old Trafford je v začetni postavi Joséja Mourinha zaigral najdražji nogometaš vseh časov Paul Pogba. Francoski napadalni vezist je v 13. minuti poskusil s strelom, ki ga je zlahka ukrotil vratar Fraser Forster.

Pogbaju se prvi dotik na tekmi ni najbolje posrečil, v nadaljevanju pa se je otresel nervoze in odigral dobro tekmo.