38 ogledov

Ramos nagovarjal Ronalda h goljufiji

ronaldo sergio ramos Profimedias
Sergio Ramos naj bi med povratno polfinalno tekmo Lige prvakov Cristiana Ronalda nagovarjal k nešportni potezi.

Kapetan madridskega Reala Sergio Ramos bo naredil vse za zmago svoje ekipe, kar dokazujejo tudi posnetki televizijskega programa El Chiringuito TV.

Real Madrid je na povratni polfinalni tekmi Lige prvakov branil prednost treh golov proti mestnemu tekmecu.

Atlético, ki kljub visokemu porazu ni opustil misli na preobrat, je po 16 minutah obračuna na Vicente Calderónu vodil z 2:0 in Realu so se pričela šibiti kolena.

V 37. minuti tekme je porumenel Gabi, zato je Ramos prišel na idejo, da bi bilo kapetana Atlética najbolje izločiti iz enačbe in tako Realu omogočiti terensko premoč v nadaljevanju tekme.

Branilec se je obrnil na Karima Brenzemaja in Cristiana Ronalda ter obema sugeriral, naj odigrata udarec s komolcem, s čimer zrežirala Gabijevo izključitev. Nič kaj športna poteza enega najprepoznavnejših obrazov španskega nogometa!

Načrt ni uspel

Gabi je v drugem polčasu tekme storil več prekrškov, vendar se je izognil predčasnemu sprehodu pod prho.

Čeprav mu namere ni uspelo uresničiti, se je Ramos s svojo ekipo uvrstil v finale najmočnejšega klubskega tekmovanja v Evropi.

Beli balet je tako samo še eno zmago oddaljen, da postane prva ekipa v moderni Ligi prvakov (od leta 1992), ki bi ubranila to prestižno lovoriko. V finalu se bo pomeril z Juventusom.