11 ogledov

Juve in Napoli suverena

Gonzalo Higuain Juventus EPA
Juventus je v 3. kolu elitne italijanske lige doma premagal Sassuolo (3:1), Napoli je v gosteh odpravil Palermo (0:3).

Aktualni prvak Juventus je še tretjič zapored zmagal, tokrat je večino dela proti Sassuolu opravil že v prvem polčasu (3:1).

Po desetih minutah je dva zadetka vpisal pregrešno dragi Gonzalo Higuaín, po manj kot pol ure igre je prednost povišal še Miralem Pjanić. Končni izid je že v 33. minuti postavil Luca Antei.

Anđelković brez minutaže

Napoli je gostoval pri Palermu in odnesel visoko zmago (0:3). Za Siciljance je Siniša Anđelković sedel na klopi.

Vsi goli so padli na začetku drugega polčasa: mrežo otočanov je načel Marek Hamšik, zmago je z dvema zadetkoma potrdil José María Callejón.