12 ogledov

Italija remizirala proti Nigeriji

Prijateljska tekma med Italijo in Nigerijo EPA
Na ponedeljkovi večerni prijateljski tekmi sta se pomerila Italija in Nigerija ter se razšli s prijateljskih 2:2.

Nevtralni London je gostil evropsko-afriški obračun, ki se je končal brez zmagovalca. Končni rezultat srečanja med Itaijo in Nigerijo je bil namreč 2:2. Srečanje so sicer bolje začeli naši zahodni sosedje, ki so prek prerojenega Guiseppeja Rossija v 12. minuti prevzeli vodstvo.

Sledila je boljša predstava Nigerijcev, ki so do konca polčasa z zadetkoma Brighta Dikeja in Shole Ameobija popolnoma preobrnili izid. Na samem začetku drugega polčasa pa je končni izid srečanja postavil Emanuele Giaccherini