5 ogledov

Kopitar zadel, a izgubil

Anže Kopitar se je izkazal ob zmagi njegovih kraljev. (Foto: AFP)
1/7
Kljub temu da je Anže Kopitar dosegel že svojo 43. letošnjo točko, LA Kingsom ni uspelo premagati ekipe Saint Louisa. Bluesi so bili boljši s 3:4.

Davis Payne si bo prvo zmago v vlogi glavnega trenerja moštva St. Louis, najverjetneje zelo zapomnil. ''Fantje so se zelo borili, držali so se načrta in storili vse, kar smo od njih zahtevali,'' je po tekmi navdušeno razlagal Payne.

Brad Winchester je Blues že v 14. sekundi popeljal do vodstva z 1:0. Po vodstvu Blues v prvi tretjini (1:0), sta moštvi v drugem delu zabili vsako po en gol. V zadnji tretjini so najprej na plin stopili igralci iz St. Louisa, ki so v dobrih petih minutah zadeli še dvakrat (Oshie, Crombeen). Kopitar, ki je gol dosegel iz ''power playa'', in Dustin Brown sta Kingsom vlila nekaj upanja, a do izenačenja na koncu vendarle ni prišlo (3:4).