12 ogledov

Kralji končno zmagali

Kopitar Los Angeles Kings Žurnal24 main
Hokejisti Los Angeles Kings so davi po srednjeevropskem času v severnoameriški ligi NHL doma premagali Nashville Predators s 4:3. Slovenski hokejist v majici Kraljev Anže Kopitar se tokrat ni vpisal v strelsko statistiko.

Los Angeles je po petih zaporednih porazih vendarle prišel do zmage na domačem ledu dvorane Staples Center. Domači hokejisti so povedli na začetku prve tretjine z goloma Aleca Martineza in Drewa Doughtyja. Vendar pa so gostje prednost izničili in izenačili z zadetkoma Matta Halischuka in Craiga Smitha. V drugi tretjini so domači hokejisti znova povedli. Najprej je v deseti minuti druge tretjine zadel Mike Richards, nato pa se je med strelce vpisal še Simon Gagne. Zadnji gol na tekmi je padel minuto in 21 sekund pred koncem, ko je domačega vratarja ukanil Patric Hornqvist za končni izid 3:4.