16150 ogledov

Hrvatu iz glave špricala kri

domagoj vida
Na tekmi Lige Evropa jo je grdo skupil hrvaški reprezentant Domagoj Vida.

Branilec kockastih Domagoj Vida se je poškodval na tekmi 3. kroga Lige Evropa med kijevskim Dinamom in Young Boys.

Vida je v 74. minuti srečanja v zračnem dvoboju nesrečno trčil z gostujočim nogometašem Nicolasom Ngamaleujem, njegov obraz pa je zalila kri.

| Avtor: Epa Epa

Zdravniki so ga poskušali zakrpati, saj je Vida želel nadaljevati, ker pa se krvatitev ni ustavila, je v 80. minuti zapustil igrišče.

Po podatkih zdravniške službe ukrajinskega kluba je dobil deset šivov, na srečo pa ni utrpel pretresa možganov. Za zdaj še ni jasno, ali bo v nedeljo lahko zaigral na velikem derbiju s Šahtarjem.

"Na srečo je z Vido vse v redu. Dobil je deset šivov. Izognil se je pretresu. Poškodba ni hujša. Bilo je veliko krvi, izgledalo je grozno," je povedal klubski zdravnik Leonid Mironov. "Počivati mora dva dneva, potem pa bomo videli, kako bo. Trenutno so možnosti za nastop 50:50," je dodal.

Tekma v Kijevu se je končala z neodločenim izidom (2:2). V skupini B po treh odigranih krogih vodi Dinamo s sedmimi točkami, Young Boys so zbrali tri, Partizan in Skënderbeu Korçë pa dve.