5291 ogledov

Najglasnejšega aplavza na Wembleyu ni dobil nogometaš

papirnato letalo Wembley PrtSc
Pred srečanjem med Anglijo in Slovenijo je občinstvo pozdravilo svojevrsten podvig.

Kot ljubitelji nogometa dobro veste, je Slovenija v četrtek proti Angliji dobila gol v 94. minuti za minimalen poraz (1:0) in si s tem praktično zaprla vrata na svetovno prvenstvo v Rusiji.

Harry Kane Jan Oblak Anglija Slovenija Wembley Kazalo je odlično Šport Kane v 94. minuti zaprl vrata v Rusijo

Pred srečanjem, ko so se gladelci še zbirali na kultnem Wembleyu, je svojih pet minut slave doživel eden od domačih privržencev.

S papirnatim letalom je namreč iz velike oddaljenosti (od tribune do gola je bilo vsaj 70 metrov) zadel gol in poskrbel za veliko navdušenje vseh prisotnih.

srečko katanec selektor slovenija anglija Katanec Šport Katanec: "V nedeljo bo moja zadnja tekma"

Eden od uporabnikov Twitterja se je pridušal, da je bil strelec "zadetka" pozdravljen bolj glasno kot vsi domači nogometaši.

Navijači so bili v četrtek zvečer zelo aktivni, v 88. minuti je eden od njih pritekel na zelenico in za nekaj trenutkov prekinil dvoboj.