460 ogledov

Senzacija v Nemčiji, tretjeligaš usoden za bavarskega velikana

Saarbrücken : Bayern Müncehn Profimedia
Bayern izpadel v drugem krogu pokala proti tretjeligašu.

Nemški nogometni velikan Bayern München je sinoči senzacionalno izpadel v drugem krogu domačega pokala proti tretjeligašu Saarbrücknu. Ta je na domačem igrišču zmagal z 2:1 po odločilnem zadetku Marcela Gausa v šesti minuti sodnikovega dodatka.

Thomas Müller je za Bayern zadel v 16. minuti z roba kazenskega prostora. Saarbrücken je izenačil z zadetkom Patricka Sontheimera tik pred koncem polčasa.

To je navdušilo 16.003 gledalcev, ki so se ob koncu tekme in doseženemu zmagovitemu zadektu Gausa na Ludwigsparkstadionu spomnili na zmago Saarbrückna nad Bayernom s 6:1 v bundesligi v sezoni 1976/77.

Saarbrücken : Bayern Müncehn | Avtor: Profimedia Profimedia