1213 ogledov

Že drugič v življenju mu je uspel "čudež"

Varzim Mafra gol PrtSc
Nogomet ponuja fantastične trenutke. Eden od njih se je zgodil pred nekaj dnevi.

V okviru 25. kola druge portugalske lige sta se v soboto srečala domači Varzim in gostujoča Mafra. Slednja je v varni sredini lestvice, medtem ko se Varzim krčevito bori za obstanek.

Michele Castagnetti Cremonese Video Šport Kakšen gol! Branilcu uspelo nemogoče!

Po prvem polčasu so domačini, ki so nujno potrebovali zmago, vodili z 1:0. Na začetku drugega polčasa pa so na nenavaden način oplemenitili prednost.

Vratar Ricardo Nunes je žogo brcnil daleč na nasprotno polovico. Zelo daleč. Okroglo usnje je na tla padlo po sedemdesetih metrih leta, se odbilo od podlage in presenetilo gostujočega vratarja.

38-letni veteran Nunes pa ni prvič poskrbel za tovrsten zadetek. Že pred leti se je vpisal med strelce in svoji ekipi pomagal tudi v napadalnem segmentu igre.

Varzim je zmagal z 2:0 in se povzpel z zadnjega mesta, a je še vedno v coni izpada. Do konca prvenstva bo večina ekip odigrala še devet srečanj.

Armand Laurienté Video Šport Je to eden najboljših prostih strelov vseh časov?