8 ogledov

Sporting v Maribor z remijem

Nani, Sporting EPA
Maribor se bo v sredo v Ligi prvakov pomeril z lizbonskim Sportingom. Ta v portugalskem prvenstvu tokrat ni blestel.

V soboto so v domačih nogometnih prvenstvih igrali tudi vsi trije nasprotniki Maribora v Ligi prvakov. Prvi tekmec v sredo bo v Ljudskem vrtu Sporting iz Lizbone, ki pa doma proti Belenensesu z remijem 1:1 ni prepričal. V 28. minuti je Belenenses v vodstvo popeljal Deyverson, Sporting je preko Andrea Carrilla izenačil v 35. minuti.

Chelsea je s 4:2 premagal Swansea City, kar tri gole za londonsko ekipo pa je dosegel Diego Costa. Schalke, Maribor v Gelsenkirchen potuje 30. septembra na drugo tekmo lige prvakov, je v gosteh klonil s kar 1:4, za Borrusio Mönchengladbach je dvakrat zadel Andre Hahn. Edini gol za mariborske tekmece je z bele točke prispeval Eric Maxim Choupo-Moting.