1033 ogledov

Nemška smučarka odvrgla vsa oblačila

lisa zimmermann
Pokazala svoje čare.

Lisa Zimmermann, nemška smučarka prostega sloga, med pripravami na novo sezono najde čas za komunkacijo s svojimi navijači. Pred dnevi je tako 21-letna šampionka, ki je leta 2015 osvojila naslov svetovne prvakinje v disciplini slopestyle, s svojimi 42 tisoč sledilci na družbenem omrežju Instagram delila fotografijo, na kateri pozira v Evinem kostumu.

Zimmermannova je v svoji karieri dobila štiri tekme za svetovni pokal (2x slopestyle, 2x big air), še trikrat se je uvrstila na stopničke. Na letošnjih 21. zimskih igrah v Aspnu (26. do 29. januar) je osvojila zlato v disciplini big air. Nastopila je tudi na olimpijskih igrah v Sočiju (2014), kjer je osvojila 14. mesto (slopestyle).