44 ogledov

Stisnil zobe in odigral do konca

david meyler Instagram
Na tekmi angleške Premier League med Arsenalom in Hull Cityjem jo je grdo skupil domači vezist David Meyler.

V 69. minuti srečanja med Hull Cityjem in Arsenalom, ki se je končal s prepričljivo zmago londonskega velikana (3:1), je branilec topničarjev Laurent Koscielny po zračnem dvoboju z Davidom Meylerjem stopil na obraz domačega vezista, ki je okrvavljen obležal na tleh.

Pod očesom irskega nogometaša je zazevala globoka ureznina, zato je morala na igrišču posredovati zdravniška služba. Domači trener Steve Bruce je pred tem opravil že dve zamenjavi, zato je Meyler stisnil zobe in se po nekaj minutah vrnil na igrišče, kjer je kljub oslabljenemu vidu ostal vse do izteka obračuna.

Nogometaš je bojne rane s tekme na stadionu KC dokumentiral z objavo na družabnem omrežju Instagram.

Hull City je po porazu le še točko oddaljen od mest, ki prinašajo selitev v drugorazredno tekmovanje, novo priložnost, da si zagotovi obstanek med elito, pa bo imel proti zadnjeuvrščenemu Burnleyju.