38 ogledov

Uf, kakšen debi Zlatana Ibrahimovića

Zlatan Ibrahimović Profimedias
Zlatan Ibrahimović je potreboval le nekaj minut, da je navdušil navijače Uniteda.

Manchester United se je v švedskem Göteborgu pomeril z Galatasarayjem, že v četrti minuti pa je v dresu rdečih vragov zablestel Zlatan Ibrahimović, ki je tokrat prvič zaigral v dresu novega kluba. Po predložku v kazenski prostor je na akrobatski način zadel za 1:0.

Do polčasa so Turki zadeli dvakrat in povedli, a so nato tudi zanje prišle črne minute. United je še v 54. minuti zaostajal z 1:2, v 62. pa že vodil s 4:2. Dva zadetka je zabil Wayne Rooney, enega iz enajstmetrovke, med strelce pa se je vpisal tudi belgijski reprezentant Marouane Fellaini. Piko na i k prepričljivi zmagi je v 75. minuti postavil Juan Mata.