37 ogledov

Vratarju se vsi smejijo

Sammy Ndjock Youtube
Kamerunski vratar je poskrbel za nenavaden avtogol.

Na prijateljski tekmi sta se pomerila Minnesota United in član Premier League Bournemouth, visoko zmago angleškega prvoligaša pa je zasenčila poteza kamerunskega vratarja v vratih Minnesote. Sammy Ndjock je sicer pozornost medijev požel iz napačnega vzroka.

V 26. minuti je čuvaj mreže stekel iz vrat, prijel žogo in jo nato mislil vreči do soigralca. A po zamahu z roko si je očitno premislil, posledica njegove neodločnosti pa je nenavaden avtogol. Angleži so sicer vodili že pred vratarjevo napako, do konca prvega polčasa je svoj drugi zadetek dosegel Callum Wilson, v 87. minuti pa je piko na i k zmagi s 4:0 postavil Lewis Grabban.

Šestindvajsetletni Ndjock je doslej sicer zbral tri nastope za kamerunsko reprezentanco.