Svet
18 ogledov

Ženska, o kateri govori cela Hrvaška

Dubravka Glavaš in Djurdjica Švigac
1/2
Davor Javorović/Pixsell
Dubravka Glavaš je ženska, ki se je odpovedala službi, da bi delo lahko obdržala njena sodelavka.

"Ko nam je direktor Drago Osredečki povedal, da bo Djurdjica dobila odpoved, sem bila šokirana. Vedela sem za njeno težko situacijo. Spomnila sem se na njena dva otroka in na kredit, ki ga ima. V meni se je takrat nekaj prelomilo. Direktorja sem vprašala, ali lahko dobim jaz namesto nje odpoved. Vsi so me gledali, nekateri so celo začeli jokati. Djurdjica pa ni dojela, o čem govorim,“ je povedala Dubravka, ki je svojo prihodnost žrtvovala za mater samohranilko. Dubravka pravi, da je še mlada in da še živi pri starših, zato se bo lažje znašla kot njena sodelavka. Direktor podjetja je na njen predlog pristal.

Podjetje Unidal je moralo zaradi krize odpustiti tri zaposlene. Direktor se je odločil, da bodo morali oditi tisti, ki so nazadnje prišli. Med njimi je bila tudi Djurdjica Švigać.

Komentarjev 7
  • privat 07:56 15.februar 2013.

    nekaj lepega...samo ne v Sloveniji . V hrvaški! Tukej pri nas je nekaj drugačnega v zraku..pohlep,ki ne prinese nobenega razcveta..napredka..

  • Avatar RudkoG
    RudkoG 07:18 15.februar 2013.

    Jaaaanšaaaaaaaaaaa!!! Preberi!!!!!!!!!!!!!

  • reider 19:06 14.februar 2013.

    Svaka ji čast!