2011 je Jenniferino leto

Foto: Flynet Jennifer Aniston in Justin Theroux Foto: Blitz Film & Video Distribution Kako se znebiti šefa? Foto: Reuters Jennifer Aniston Foto: Flynet Jennifer Aniston Foto: Žurnal24 Jennifer Aniston 111208 Foto: Flynet Jennifer Aniston Foto: EPA Jennifer Aniston Foto: Flynet Jennifer Aniston Foto: Žurnal24 Jennifer Aniston Foto: Flynet Jennifer Aniston
Če letos kdo blesti, je to zagotovo Jennifer Aniston. Cvetoča kariera, strastno ljubezensko življenje in novi poslovni podvigi so igralki pričarali najboljše leto doslej.
Oglej si celoten članek
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.