V nadaljevanju preberite:
- Radijska voditeljica Anja Ramšak in njen soprog Matevž Ramšak pričakujeta deklico.
- Poslušalci oddaje so bili med prvimi, ki so izvedeli za nosečnost.
- V oddaji Potep z Leo je razkrila, da sta z možem do otroka prišla po dolgi in zahtevni poti. Pred spontano zanositvijo je prestala postopek umetne oploditve v Porodnišnici Postojna, ki ni bil uspešen.
Radijska voditeljica Anja Ramšak in njen soprog Matevž bosta dobila deklico, so razkrili v Denis Avdić Showu.
Novico so sporočili z dronom, ki je za seboj vlekel roza balone.
Poslušalci tega programa so bili tudi prvi, ki so izvedeli, da je Anja noseča. Ko jo je Denis konec marca zbadal, da zadnje čase veliko počiva, je priznala: "Imate občutek, da življenje kdaj dobi nove dimenzije? Ne da se čisto vse spremeni ... Ampak, da se odprejo neka nova vrata, ki si si jih vedno želel odpreti, in potem se ta vrata pojavijo in se jih malo ne upaš odpreti, ampak veš, da se bodo odprla ... Ta svet se vsak dan malo povečuje. Trenutno je velik med limono in med jabolkom. Vsak dan je malo večji. Ta svet raste počasi, a po planu."
Voditeljici Lei Mederal pa je Anja v oddaji Potep z Leo razkrila, da sta s soprogom zanosila po naravni poti, a da je bila pot do tega dolga. Pred tem je šla v postojnski porodnišnici čez postopek umetne oploditve, ki ni bil uspešen.
Kljub temu je imela z osebjem v Postojni tako dobro izkušnjo, da se je odločila, da bo tam tudi rodila. "Sva imela kar nekaj časa težave … Nisem še o tem na tak način govorila. Imela sva težave z zanositvijo, tam sem bila tudi v postopku, ki sicer ni bil uspešen. Tako da sva šla čez vse to. In porodnišnica Postojna je super, jaz sem huda fanica Postojne. Potem se nama je to dete zgodilo spontano," je povedala.
Pravi, da razlogov za to ne pozna, da pa so jo nekateri nasveti in komentarji zelo zmotili. "Verjetno obstajajo neki razlogi za to, jaz jih nisem analizirala. Ko si enkrat v tem, ti ljudje govorijo: Sprosti se! Pa tudi sedaj, ko povem, da sem naravno zanosila po vseh teh stvareh, ki so bile, rečejo, da sem se verjetno sprostila. Modeli, ne. Sploh mi ne dajajte kakšnih nasvetov oziroma svojih uvidov, kako vi to vidite. Ko si enkrat v tem, se nikoli ne sprostiš. Verjetno samo pride do nekega pravega trenutka," meni Anja.