Beyonce se noče obleči

Foto: Žurnal24 Lepotica bo v novem filmu Cadillac Records zaigrala z oskarjevcem Adrienom Brody
Beyonce Knowles je spremenila načrte - prvi koncert v Maleziji je odpovedala, ker so ji zagrozili, da po odru ne bo mogla skakati pomanjkljivo oblečena.
Oglej si celoten članek

Namesto v Maleziji bo Beyonce nastopila v sosednji Indoneziji, kjer pravila oblačenja in obnašanja niso tako stroga. Še pred nekaj tedni je 26-letna zvezdnica zatrjevala, da bo v Kuala Lumpurju nastopila, čeprav je vedela, da ne bo mogla pokazati toliko gole kože kot sicer. Vlada Malezije, kjer je večina prebivalstva muslimanske vere, namreč zahteva, da so glasbenice na koncertih pokrite od vratu do kolen, zakrite morajo biti tudi rame.

Zvezdničini agentje v Los Angelesu sicer niso javno priznali, kaj je vzrok odpovedi, ampak so povedali, da je koncert v malezijski prestolnici 1. novembra odpovedan zaradi "težav z urnikom". Organizatorji nesojenega koncerta so povedali, da so zelo razočarani in dodali: "Čeprav je tudi Indonezija muslimanska država, se ne spopada s takimi težavami kot mi. Beyonce bo lahko v Džakarti nastopila, kakršna koli bo hotela." Glasbeniki z zahoda, ki se odločijo priti v Malezijo, čutijo vedno večje pritiske zaradi "pomanjkljivih oblačil in eksplicitnih koreografij". Konzervativne malezijske oblasti pa so prepričane, da zahodnjaki "podtalno kvarijo njihovo mladino".

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.