Človeške stonoge 2 ne bo na Otok

Foto: Žurnal24 Prvi del filma je izšel leta 2010. Zgodba govori o norem nemškem zdravniku, ki j
Režiser filma Človeška stonoga 2, Tom Six, je besen, ker je Britanski svet za klasifikacijo filmov (BBFC) prepovedal predvajanje njegove grozljivke.
Oglej si celoten članek

Menijo namreč, da bi film lahko resno škodil gledalcem. Six njihove odločitve in argumentacije ne razume. "Hvala BBFC, da ste na svoji spletni strani objavili kvarilce (spojlerje, op. a.), in hvala, da ste na ta način prepovedali predvajanje mojega filma. /.../ Očitno sem naredil grozljivo grozljivko. Kakšne pa naj bodo grozljivke? Moji dragi ljudje, to je jeb*** film. Fikcija. To ni realnost. To je umetnost," je izjavil Six in dodal, da bi moral BBFC ljudem dati priložnost, da se sami odločijo, ali film želijo videti ali ne.

 



Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.