Devištvo na natečaju

Foto: Žurnal24 Natalie ima tudi vse zdravstvene dokaze o svoji nedolžnosti. Preiskave je pripra
Američanka Natalie Dylan prodaja svoje devištvo. Na njeno ponudbo se je odzvalo že več kot 10 tisoč moških, a Natalie se še ni odločila.
Oglej si celoten članek

Dvaindvajsetletna Natalie Dylan iz San Diega je objavila natečaj za moškega, ki ji bo vzel devištvo. Zadnja ponudba je malo manj kot tri milijone evrov, a Natalie s tem še ni zadovoljna. Svoje devištvo očitno zelo ceni, zato še vedno čaka na vrtoglavi znesek, ki ji bo pogodu.

"Živimo v svetu kapitalizma, vse, kar si v življenju poželimo, moramo plačati. Zakaj potem ne bi tudi jaz zahtevala denarja za svoje devištvo?" je svojo ponudbo komentirala Natalie, ki je diplomirala iz ženskih študij, svoj zaslužek pa hoče nameniti nadaljnjemu izobraževanju.

Za ta korak jo je navdušila sestra Avia, ki se je prostituirala, da bi si lahko plačevala študij. V treh tednih je namreč zaslužila več tisoč evrov. Sestra Natalie pri svojem dejanju zelo podpira, mama, ki je, kot sama pravi, konservativna učiteljica v osnovni šoli, pa njene akcije ne odobrava. Za to odločitev pa krivi očeta, ki naj bi pokradel tako njene kot sestrine prihranke, ki bi jima omogočili študij.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.