Gospod Madonna se je uprl!

Foto: Žurnal24 Gospod Madonna se je uprl!
Britanski režiser Guy Ritchie, mož zvezdnice Madonne, se je uprl! A ne veselite se prehitro mastnega trača – ni se uprl svoji ženi!
Oglej si celoten članek

Ritchie je povzdignil glas proti bogatim tujcem v Londonu, ki v nebo dvigujejo cene nepremičnin v mestu in tako domačinom onemogočajo nakup stanovanj in hiš. Za hišo v središču Londona je treba odšteti že skoraj deset milijonov funtov (12,5 milijona evrov), je za britansko revijo Empire povedal ogorčen 39-letni filmski producent in režiser, ki je od svoje žene mlajši deset let. Dodal je še, da si zato domačini nepremičnin sploh ne morejo več privoščiti. Krivi so predvsem ruski milijonarji, ki ogromno vlagajo v nepremičnine. "Če si zares želijo kupiti določeno hišo, so zanjo pripravljeni ponuditi tudi dvojno ceno," Ruse in druge bogataše, ki pridejo živet v London, kritizira Ritchie, ki pa je nehote pljunil tudi v lastno skledo. 

Hm, kaj pa Madonna?
Britanski mediji so namreč pod drobnogled takoj vzeli Madonno, ki je Američanka in ima v Londonu šest hiš v vrednosti več kot 20 milijonov funtov (25 milijonov evrov), poleg tega pa še posestvo v grofiji Wiltshire, katerega vrednost naj bi bila devet milijonov funtov (11,2 milijona evra). "Zakonca Madonna", ki naj bi imela po pisanju britanskih tabloidov "hude težave v hudo razmajanem zakonu", s tremi otroki živita v elitnem predelu Marylebone v središču Londona. Madonna ima sicer še hišo na Beverly Hillsu v Kaliforniji ter stanovanje v New Yorku. In najbrž to še ni vse!

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.