Hujša s hipnozo

Foto: Žurnal24 Courtney je z manj kilogrami videti bolj srečna.
Pri vzdrževanju vitke postave si pevka Courtney Love pomaga s hipnozo.
Oglej si celoten članek

Pevka in igralka Courtney Love, ki je lansko leto vidno shujšala, je imela pri dieti pomoč hipnotizerja. Paul McKenna, znan britanski hipnotizer in avtor več najbolje prodajanih uspešnic, je potrdil, da 44-letnici, nekdanji soprogi pokojnega pevca Kurta Cobaina, pomaga pri oblikovanju telesa.

"Paula poznam že več let. Lani sem shujšala za več kot dvajset kilogramov, jedla pa sem samo ribe in zelenjavo. Težko pa je bilo ostati vitek. Zato sem se obrnila na Paula. Odličen je in vse zasluge za mojo vitkost gredo njemu. Vsakič, ko podležem kakšni skušnjavi, grem k Paulu na uro hipnoze," je povedala suhica.

McKenna je objavil več knjig za samopomoč, med drugim Change Your Life In Seven Days (Spremenite svoje življenje v sedmih dneh), I Can Make You Thin (Lahko vas naredim vitke) in I Can Make You Rich (Lahko vas naredim bogate).

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.