Iris že razmišlja o poroki

Foto: Žurnal24 Iris Mulej Črt Slavec
Manekenka in nekdanja misica Iris Mulej in njen srčni izbranec Črt Slavec že živita pod isto streho, sledi pa še poroka.
Oglej si celoten članek

Iris se je tako preselila na Gorenjsko k Črtu, in sicer v družinsko hišo njegovih staršev, kjer ima postaven temnolasec svoje stanovanje. "Opremljanja stanovanja sva se lotila skupaj, saj imava enak okus, tako da nesoglasij o tem, kako bo najin dom izgledal, nisva imela," je pojasnila Iris. Par se je odločil za modernejšo opremo, prevladujeta pa bela in črna.

Sicer pa so vse glasnejše tudi govorice o njuni poroki. "To, da poroka bo, je zagotovo, saj imava s Črtom enake želje in načrte, vendar se še nisva nič pogovarjala o tem, kako in kaj. Ko bova imela čas, bova o vsem razmislila in se dogovorila," je povedala temnolasa lepotica. Tako ostaja še zmeraj odprto tudi vprašanje o tem, ali bo poroka potekala v luči medijev ali pa bomo čez noč izvedeli, da sta golobčka stopila v zakonski stan.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.