V nadaljevanju preberite:
- Tekmovalce šova Kmetija so obiskali sorodniki, največ pozornosti pa je pritegnila mama Igorja Mikića, Marija, ki je na posestvo prinesla veliko hrane in navdušila s svojo sproščenostjo.
- Igor je povedal, da ga je mama, ki je sama vzgajala njega in brata, naučila radodarnosti, spoštovanja in delavnosti, med njima pa vlada močna povezanost in veliko medsebojnega spoštovanja.
- Sprva Marija ni verjela v Igorjevo medijsko kariero, saj ceni predvsem fizično delo, prepričal pa jo je šele njegov uspeh in veliki plakati za oddajo Alfa Mikić.
Tekmovalce resničnostnega šova Kmetija so tudi letos na posestvu obiskali sorodniki in prijatelji, a nihče ni navdušil bolj kot gospa Marija, mama Igorja Mikića. Na posestvo je prišla s polnimi košarami hrane, Igor pa je razkril, da ga je mama že od majhnega učila radodarnosti. Njen moto je namreč, da se dobro z dobrim vrača.
Postavna Marija je s svojo sproščenostjo nasmejala Igorjeve sotekmovalce, gledalcem pa ni ušlo, kako zelo povezana je s svojim slavnim sinom. Kot je znano, je Marija Igorja in njegovega brata, ki živi v Avstraliji, vzgajala sama, saj ju je oče po ločitvi zapustil, kot je v šovu razkril Igor.
"Do mame imam veliko spoštovanje. Nikoli naju ni tepla, a je že z enim pogledom povedala, če sva ga kdaj polomila. Zahtevala je, da sva v šoli pridna, zelo delovna pa je tudi sama. Vsak dan vstane ob petih zjutraj in si umije lase. To urejenost imam po njej, higiena je na prvem mestu," je za Žurnal24 povedal Igor.
"Znala pa se je tudi razjeziti. Nekoč sem ji med likanjem nagajal in ker je nisem poslušal, me je oparila z likalnikom," je razkril Igor, ki pravi, da ga je mama naučila tudi spoštovanja do starejših.
Marija se je po ločitvi še drugič poročila, in sicer z deset let mlajšim izbrancem, za katerega Igor pravi, da je zelo v redu in spoštljiv gospod, a za energično Marijo malo preveč len, zato se je Igorjeva mama pred petimi leti še drugič ločila.
Igor je priznal, da sprva tudi njegove kariere mama ni odobravala in vanj ni verjela. "Za mamo je delo, delo z rokami. Zato dolgo ni verjela, da bo res kaj iz moje medijske kariere. Dokler pred desetimi leti ni videla plakata z mojo fotografijo, takrat ko sem začel z oddajo Alfa Mikić. Od takrat verjame v mojo poklicno odločitev," je še priznal Mikić.