Ko se sanje uresničijo

Foto: Žurnal24 Naslovnica albuma (Susan Boyle - I Dreamed a Dream) (Foto: Sony)
Susan Boyle - I Dreamed a Dream (Sony/Menart, 2009)
Oglej si celoten članek

Debitantski album grde račke Susan Boyle (48) podira vse (pred)prodajne rekorde in to le na podlagi njenega nastopa v televizijskem šovu talentov. Tam je zapela pesem iz muzikala Les Miserables I Dreamed a Dream in z njo osvojila svet - pričakovano je tak tudi naslov njenega albuma, če ne zaradi uresničenih sanj, pa zaradi prepoznavnosti. Izdelek je sestavljen zgolj iz priredb: uvodna je najbrž najboljša balada Rolling Stonesov Wild Horses, na albumu so se znašle tudi jazz klasika Cry Me a River, že dodobra zlajnana Amazing Grace, božična Silent Night (Sveta noč) in celo Madonnina You'll See.

Med poslušanjem se sicer opazi, da Boylova (še) ni prava profesionalka, saj pretirano forsira vibrato, je pa zavidanja vreden začetek. In to v letih, ko bi bila lahko že babica. Navdihujoče je predvsem dejstvo, da je takšna, kot je, porazila pol mlajše, le napol oblečene in polnaravne tekmice.

 

 

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.