Orlando naj bi podlegel čarom igralke Kristen Stewart, ki jo poznamo predvsem po vlogi v filmih Somrak in Mlada luna. Star Magazine poroča, da so iskrice med igralcema preskočile na filmskem festivalu Sundance v Utahu.
Miranda je bila v času filmskega festivala na otoku St. Barts, njen 33-letni zaročenec pa je v nekem baru osvajal 14 let mlajšo Kristen. "Kemija med njima je bila očitna. Orlando jo je držal za roko, ona pa ga je neprestano božala po prsih," je razkril neimenovani vir. Orlando naj bi po eni uri zapustil bar, Kristen pa mu je sledila že po nekaj minutah.
Kirsten naj bi svojemu prijatelju priznala, da sta z Orlandom preživela divjo noč. "Upa, da jo bosta kmalu ponovila," je še razkril Kristenin prijatelj. Na govorice se še nista odzvala ne Orlando ne njegova zaročenka Miranda.
🍓 Vroča dekleta čakajo na vas na 👉 𝗦𝗲𝘅𝘁𝗼.𝗹𝗶𝗳𝗲