Nad Adrianinim zakonom visi senca

Foto: Žurnal24
Nad zvezo manekenke Adriane Lima in košarkarja Marka Jarića, ki sta jo s poroko kronala na praznik zaljubljencev, že visijo temni oblaki.
Oglej si celoten članek

Po poročanju revije Sports Illustrated naj bi 30-letni Marko Jarić spolno napadel neko žensko v Philadelphiji. Napad naj bi se zgodil 11. februarja, ko je Jarić s svojim moštvom Memphis Grizzlies gostoval pri domačih 76ers.

Košarkarjev odvetnik je vse obtožbe zanikal in zatrdil, da je njegova stranka nedolžna. To naj bi mu že potrdili s strani tožilstva. " Ljudje v takem položaju so pogosto tarče zlobnih izjav in nič nenavadnega ni, da policija to razišče. Obtožbe so se izkazale za popolnoma napačne. Marka so zelo prizadele in vesel je, da so ga oblasti oprale vsakršne krivde. Na vse skupaj lahko sedaj pozabi," je dejal odvetnik.

Jarićeva soproga Adriana Lima molči. Bo tudi ona znala pozabiti vse skupaj ali se bo pravljica končala kako drugače?

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.