Pretekli teden je močno počilo med Anjo in Denisom.
Anja pravi, da ji je Denis zameril, ker je potožila, da je prevečkrat sama doma. Spomnimo. Denis je pred dnevi menda kar trikrat zapustil svojo ženo in se raje zabaval s prijatelji. "Takrat sem mislila, da si lahko to dovolim. Od takrat sem sovražnik številka ena," je Anja povedala Jani. "Je naporno. Ne vem, ali bova lahko dosegla ... Mislim, da sva šla preko meje, ki ima neki smisel," pa je lepotica, ki je razkrila, da je bil Denis do nje verbalno grob, povedala v kamero.
Denis je ta teden po tolažbo odšel k Petru in Matjažu. Slednji ne more verjeti, da med njim in Anjo ni kemije. Peter ga je dokaj naravnost vprašal, ali se mu zdi visokorasla lepotica sploh privlačna. "Ti bi šel z Anjo operirat?" je izjavil in nasmejal ostala dva sotrpina.
Denis je najprej povedal, da je Anja po njegovem mnenju preveč diplomatska. "Njena energija mi je taka malo ... Je lušna, postavna, energija pa je taka, da mi ni ravno všeč," je Petru odgovoril Denis, v kamero pa razkril, da se z Anjo o spolnosti ne pogovarjata, ker je zanjo to tabu tema.
"Anja me ne privlači sploh, da bi z njo kar koli počel. Ni moj tip ženske. Kot prijateljica mi je super, v ljubezenskem smislu pa definitivno ne," je še dejal in dodal, da ima občutek, da Anja čuti več do njega kot on do nje, in da ji manjka igrivosti.
Škripa pa tudi med Petrom in Jano. Peter je na ceremoniji pred strokovnjaki potožil, da v njegovem zakonu ni napredka, Jana pa je dejala, da Petru primanjkuje odločnosti. Razkrila je tudi, da so jo nekatere opazke zelo zmotile. Peter ji je med drugim povedal, da mu je žal, da je ravno njo dobil za ženo, dodal pa še, da ima Jana po njegovem mnenju preveč moške energije.
Z opazkami izginja všečno, pravi Jana. Verjamemo ...