Oriana Girotto in zvezda filmov za odrasle našega voditelja ne bosta šparali

Foto: Youtube
Foto: Youtube
Dobro si ga bodo privoščili …
Oglej si celoten članek

Pripravite se na nepozaben večer smeha, ostrih komentarjev in brezkompromisnih štosov! Iztok Gartner, legendarni tv voditelj, podkaster, radijec, filmski kritik, zabavljač (ter človek z največjo zbirko čudnih zgodb), bo sedel na vročem stolu!

Simbolično si je za svoj roast izbral dan mučenikov, kjer se ga bo brez dlake na jeziku lotilo veliko slavnih prijateljev.

Najbolj drzni komiki, številni zvezdniki in prijatelji bodo brez zadržkov secirali njegovo kariero, osebnost, stil oblačenja (in glasbe!) ter vse, kar spada zraven. Vsaka beseda bo šla neposredno v srž – ampak vse to v dobrem duhu in za zabavo. Dogodek ne bo za občutljive duše, opozarja Gartner. 

Lotilo se ga bo veliko znanih obrazov, kot sta voditelja Jure Godler in Žan Papič, komik Marko Žerjal, glasbenika Božidar Wolfand Wolf in Miki Vlahovič ter dve zelo vroči dami. Televizijska voditeljica Oriana Girotto in zvezda filmov za odrasle Marija Zadravec, z umetniškim imenom Sweet Mery.

"Vsi, ki ga poznajo, vedo, da je to popolna priložnost, ki je ne zamudiš. Ker bo na dan prišla vsa resnica o Iztoku Fa*** Gartnerju. Pričakujte večer poln brutalnih šal, dobre energije, zabave in smeha. Tudi jaz bom roastala in pričakujte izjave o Iztoku, ki si jih še nihče ni upal izreči," je že napovedala evropska prvakinja v seksu. 

Se Iztok že kaj trese, kaj sočnega bodo o njem povedali? "Nikogar, ker vsi vedo, da jim na koncu vrnem. Me pa zanima, kako daleč bodo šli, ker pojma nimam, kaj me čaka," je povedal in obljubil še enega zelo slavnega gosta. Bo to morda Jan Plestenjak, ki ga Iztok zelo spoštuje kot glasbenika in ni skrivnost, da sta tudi dobra znanca.

Morda pa bo to celo predsednica DZ Urška Klakočar Zupančič, ki je bila med nedavnim intervjujem nad Iztokom zelo navdušena. Na vprašanje, kateri tuji politik se ji zdi najbolj čeden, ni izpostavila nikogar, ampak dala kompliment kar Gartnerju, da je fizično zelo simpatičen in tudi odličen sogovornik. 

Dogodek se bo zgodil 10. marca v Narodnem domu Celje. 

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 3

  • 21:16 18. Junij 2025.

    🍓 Vroča dekleta čakajo na vas na 👉 𝗦𝗲𝘅𝘁𝗼.𝗹𝗶𝗳𝗲

  • 13:40 4. Marec 2025.

    Bodo posneli pornič? Oriana con gran cazzo...

  • 09:23 4. Marec 2025.

    Samo tega ne

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.