Ostala pred zaprtimi vrati

Foto: Žurnal24 Glede na videz lepotice v priložnostni obleki je bil Ben Affleck prikrajšan za u
Miss universe Slovenije 2004, Sabina Remar, ki v zadnjem času velja za eno od najbolj iskanih in uspešnih manekenk pri nas, je pred nekaj tedni doživela precej neprijetno izkušnjo.
Oglej si celoten članek

Na večer, ko je v Ljubljano prišel hollywoodski zvezdnik Ben Affleck, se je s prijateljico nameravala udeležiti glamurozne Dinersove zabave na Gospodarskem razstavišču, prav za to priložnost pa ji je čudovito večerno obleko naredila priznana modna oblikovalka Simona Lampe. Večer pa se kljub velikim pričakovanjem ni odvil po načrtih. Varnostniki je na zabavo niso spustili, saj ni imela Dinersove črne kartice, in čeprav si je – sicer malce pozno, priznava Sabina – teden pred svečanim dogodkom poskušala zagotoviti vstopno mesto med povabljenci, ji to očitno ni uspelo. "Naslednjič bom kot kaže morala precej bolj pohiteti, če bom želela obiskati tako prireditev."

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.