Pete Doherty vnovič na sodišču

Foto: Žurnal24 pete_doherty1_flynet_0810
Pevec skupine Babyshambles, stari znanec policije, se aprila spet vrača na sodniško klop.
Oglej si celoten članek

Težavnega Peta Dohertyja so zaradi suma prekupčevanja z drogami, zaradi katerega je januarja umrla Robin Whitehead, snemalka dokumentarnega filma, spet aretirali.

Policija je frontmana britanske skupine s še štirimi osumljenimi v petek že zaslišala, vendar se bo moral Doherty zagovarjati tudi na sodišču.

Whiteheadovo, ki je snemala dokumentarec o zloglasnem pevcu, so 24. januarja našli mrtvo v njenem stanovanju. Umrla je zaradi prevelikega odmerka mamil.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.