Planet TV končno odgovoril na vprašanje, ki si ga postavljajo gledalci kviza

Foto: Planet TV
Foto: Planet TV
Najeli celo varnostnika, ampak ... Ali ga zares potrebujejo?
Oglej si celoten članek

Od ponedeljka do srede na Planet TV predvajajo kviz Denar pada, v katerem se tekmovalci borijo za 100 tisoč evrov. Na kovček z denarjem pazita Lara Medved in njen varnostnik Frenk. Kaj smo izvedeli o Madžaru, si lahko preberete TUKAJ.

Mnogi se sprašujejo, ali je denar, ki ga gledamo na televiziji, pravi. Planet TV je sedaj odgovoril na to vprašanje.

"Denar, ki ga vidimo v kvizu Denar pada, je rekvizit, vendar hkrati tudi učinkovita ponazoritev glavne nagrade, ki jo lahko tekmovalci odnesejo domov. Seveda pa je bil ta rekvizit oblikovan v skladu z vsemi veljavnimi predpisi in priporočili glede prikaza denarja v medijskih vsebinah. Njegova uporaba je popolnoma skladna z zakonodajo, kar pomeni, da ni mogoče zamenjati tega denarja za pravo valuto, niti ga ni mogoče zlorabiti," so razložili ustvarjalci oddaje in dodal: "Znesek, ki ga uspejo tekmovalci obdržati do konca igre, se nakaže na njihov račun – in ta denar je čisto resničen."

V prvi oddaji so nastopili znani obrazi. Franko Bajc je imel veliko smolo. Kaj se je zgodilo, izveste TUKAJ

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 2

  • 18:51 18. Junij 2025.

    🍓 Vroča dekleta čakajo na vas na 👉 𝗦𝗲𝘅𝘁𝗼.𝗹𝗶𝗳𝗲

  • 09:28 10. April 2025.

    Pa ne mislite da vam bo planet dal kaj več od dveh jurjev

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.