Policist na stranišču pozabil pištolo

Foto: Žurnal24 Pozabljivi policist je vso svojo opremo pozabil na stranišču.
Pozabljivi japonski policist je svoje službeno orožje pustil kar v toaletnih prostorih samopostrežne trgovine.
Oglej si celoten članek

27-letni policist je s kolegom opravljal nočno patruljo, ko je moral na stranišče. V samopostrežni trgovini, odprti 24 ur na dan, se je olajšal. Ko je opravil, je tok skupaj s pištolo in naboji, lisicami in gumijevko pozabil na kljuki.

Trgovec je najdeno policijsko opremo odnesel na policijsko postajo. Najbolj zanimivo pa je, da dokler uslužbenec trgovine policijskih pripomočkov ni prinesel na postajo, pozabljivi policist sploh ni opazil, da mu kaj manjka.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.