Policisti v boljših vozilih

Foto: Žurnal24 Policijska vozila odslej končno ne bodo več imela od rje preluknjanega dna.
Oglej si celoten članek
Minister za notranje zadeve Dragutin Mate in generalni direktor policije Jože Romšek sta policistom slovesno predala 40 novih kombijev renault master in 25 terenskih vozil volkswagen touareg.
"Ko sem prvič prišel na ljubljansko policijsko upravo, sem skozi luknje od rje videl tla . Marice so stare po 12 let, terenci pa so že iz leta 1991," je razloge za veselje na Policijski akademiji v Tacnu pojasnil generalni direktor policije Jože Romšek. "Vozila, ki jih prevzemamo, so namenjena izključno terenskemu delu policistov in so razporejena po vseh policijskih upravah. So varna in tudi učinkovitejša," je dodal Romšek.
Celoten projekt je vreden skoraj dva in pol milijona evrov, vozila pa bodo odplačali v petih letih v obliki finančnega najema. Po tem času bodo vozila ostala v lasti policije. Policija je vse finančne zmogljivosti namenila v obnovo voznega parka, ki je že precej dotrajan. Konec januarja naj bi tako prevzeli še 25 novih kombijev za prevoz policistov in opreme.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.