Premalo labodov v Labodjem jezeru

Foto: Žurnal24 Je razlog za premalo labodov premalo denarja?
Romunski baletni navdušenec je besen – v baletni predstavi Labodje jezero je na odru naštel premalo labodov.
Oglej si celoten članek

Florina Balcescuja je to tako razjezilo, da je romunsko nacionalno operno hišo prijavil romunski zvezi za varstvo potrošnikov. Poudaril je, da je v izvirni in edini zveličavni različici znamenitega baleta, ki ga je Čajkovski napisal leta 1867, predvidenih štiriindvajset labodov, na odru v Bukarešti pa jih je bilo tokrat samo šestnajst! Inšpektorji bodo zdaj raziskali, kaj se je zgodilo z baletom. "Ukrepati moramo ob vsaki pritožbi, ki jo dobimo, in to bomo storili tudi tokrat," so razložili na zvezi potrošnikov. 

Ogorčeni in razočarani 48-letni Balescu pa pravi: "Najprej sem mislil, da sem narobe preštel. Potem pa sem štel še enkrat in ugotovil, da manjka osem labodov. Nisem mogel verjeti!"

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.