Premamila me je z ritko

Foto: Žurnal24
Bil je eden od tistih dni, ko se kujam na svojo drago zaradi kakšne neumnosti, ki mi jo zagode.
Oglej si celoten članek

Takrat v večernih urah ležim v postelji in berem časopis ali pa kakšno dobro knjigo. Dobro se zavedam, da se mi želi približati in popraviti najin odnos, a jaz se ne dam in se delam kot, da je ni. Je pa to na nek način težko. Je namreč izredno lepa in erotična ženska. Kadar kuham mulo, nalašč svoj erotični potencial še stopnjuje. Tako po sobi hodi na pol gola, kar naenkrat pomerja svoje spodnje perilo in se ogleduje v ogledalu. Ko pride iz kopalnice, vedno zavije gola v sobo po svoje cunje. Kot da jih ne bi mogla že prej nesti s sabo. Takrat sem dokaj nemočen in škilim preko knjige, da bi videl njene lepe in polne dojke. Ko na njih opazim kakšno kapljico vode in jo pogledam v mokre lase, se mi zazdi, da sva na morju in malo manjka, da bi ji podlegel. Ko odide in zapre vrata, se udarim po čelu, kakšen bedak sem, po drugi strani pa sem ponosen na svojo močno voljo, ki me še drži v postelji. Kot rečeno, sva imela tihe dneve že skoraj ves teden, ko se je odločila ponovno uprizoriti eno svojih dokaj znanih iger. Omaro z oblekami ima nasproti najine postelje in ni bilo hujšega za moje srce kot to, da jo odpre in se skloni globoko vanjo, da bi prišla do spodnjega perila. Tega takrat seveda ni imela na sebi in pogled na njeno čudovito napeto zadnjico mi je zavozlal živčne končiče.
 

Foto: Žurnal24 null

 

V obraz so me prijemali krči in že sem mislil, da me je kresnila blaga kap. K sreči me ni, a pogleda od nje nisem mogel več umakniti. Še nekoliko bolj se je nagnila naprej in mi pokazala svojo rožnato lepotičko, ki me je vabila k sebi. Kot bi trenil, sem stal za njo s trdim korenjakom v hlačah in tuhtal, ali naj to storim ali ne. Vedela je, da sem za njo in se nalašč kobacala tam pred menoj. Brez besed sem svoje dlani položil na njeni ritnici, ki sta se v hipu umirili. Nič ni rekla in po nekaj sekundah je že vrtela naprej s svojo seksi ritko, še živahneje kot prej. Vedel sem, da se ji v temni omari na obrazu razteza velik nasmešek, a tudi meni se je, ko sem korenjaka potegnil iz hlač in z obilno glavico potegnil po njeni muci vse do ozke ritke, ki je v hipu skočila skupaj. Še nekajkrat sem ponovil to dejanje in hitro opazil, kako prijetno vlažna in mehka postaja. Pomagal sem si še s prsti, jo gnetel med njimi in iskal njen ščegetavček, ki je postal moj zaveznik. Še vedno je slonela v omari, jaz pa sem ji korenjaka potisnil v vlažno špranjico in občudoval to početje. Ne zgodi se velikokrat, da to počneva pri luči in to na način, ko me ona ne more videti v oči. Z veseljem sem opazoval svojega tiča izginjati v notranjost njene potrebne češplje, ki se je svetila od mokrote. S palcema sem razmikal njeni polni ritnici in gledal v prepovedano območje. Uh, kako z veseljem bi ji ga zagnal v rit, a kdo ve kaj bi se potem zgodilo. Tega ni marala in pred časom mi je že zagrozila, da bi me postavila pred vrata, če bi si drznil kaj takšnega.

Kljub temu pa me je zelo mikalo in ni bilo prav daleč od tega, da bi prestopil mejo. Iz omare sem zaslišal njen zamolkel glas, da se bo zadušila tam notri, zato sem ji pomagal ven in jo potegnil nase na posteljo. Precej zaripla v obraz je nekajkrat globoko vdihnila in se smeje ulegla name. Mojega korenjaka je imela ves čas v roki, vse dokler ga ni popeljala tja, kjer si ga je želela najbolj.
Sedla je nanj in dvignila svoj trup, kot da bi mi želela pokazati svoje čudovite joške. Poslala mi je tisti ponosen pogled, češ dosegla sem svoje, a po pravici povedano, mi je bilo povsem vseeno. Slej ko prej bi prišlo do tega, in ko imaš enkrat korenjaka globoko v vroči češplji, pač ne razmišljaš o tem, da si se predal. Raje sem jo pohotno pograbil za rit in jo suval od spodaj navzgor, da so se ji polne in velike dojke veselo zazibale. Pravi užitek jih je bil opazovati v tistem gibanju in kmalu sem ritnici v rokah zamenjal zanju. Tako pohotno me je ves čas gledala v oči in se z užitkom nabijala na mojega tiča, da sem se komajda še zadrževal pred erupcijo. Kljub temu da je videla na mojem obrazu, da mi prihaja, se ni premaknila niti za centimeter. Ravno nasprotno. Sedla je povsem do konca in zaplesala s svojo seksi ritko nori ples dobrodošlice.

 

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.