Še en Beatle dobil svojo zvezdo

Foto: Žurnal24 Ringo se je zvezde razveselil s svojo ženo. (Foto: Reuters)
Bivši bobnar Beatlov Ringo Starr je v ponedeljek dobil svojo zvezdo na Pločniku slavnih. S tem je postal že tretji Beatle, ki si je prislužil to čast. Edini, ki svoje zvezde (še) nima, je Paul McCartney.
Oglej si celoten članek

Na slovesnosti, kjer je Ringo odkril svojo zvezdo, 2401. po vrsti, so hkrati proslavili tudi 50. obletnico te turistične atrakcije. 69-letni glasbenik je ob tem dejal, da je ponosen na svojo številko. "To je začetek naslednjih 50 let zvezd. Vesel sem, da je moja prva v tem nizu," je povedal Starr v spremstvu soproge Barbare Bach.

Manjka le še Paul
Starr je tretji bivši Beatle, ki ima posamezno zvezdo na Walk of Fame, imata jo že John Lennon in George Harrison, Beatles pa imajo tudi zvezdo kot skupina. Edini, ki si svoje zvezde še ni prislužil, je Paul McCartney.

Pločnik slavnih so zasnovali na pobudo hollywoodske trgovinske zbornice z namenom, da bi povrnili nekdanji sijaj slavni četrti v 50. letih, ko sta Hollywood in filmska industrija izgubljala vrednost.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.