Surova Blake v drugačni vlogi

Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24
Februarsko naslovnico revije Esquire krasi privlačna Blake Lively, ki igra v seriji Opravljivka. Kmalu pa bo zablestela v Affleckovem filmu The Town.
Oglej si celoten članek

Blake je v intervjuju za revijo priznala, da se zlahka vživi v vlogo Serene van der Woodsen. "Kot oblačijo Sereno, se oblačim tudi sama, živim v New Yorku, kjer tudi snemamo. Sem v svojem znanem in sproščenem okolju."

Blake je posnela filma The Town, pri katerem je na režiserski stol sedel Ben Affleck, in The Private Lives of Pippa Lee, kjer bo zaigrala z Robin Wright Penn, Alanom Arkinom in Winono Ryder.

V filmu The Town, ki bo v kinematografe prišel letos, je Blake posnela precej zahtevnih kadrov. "Snemali smo seksualne prizore, ki nikoli niso preprosti. Ta prizor ni mišljen kot strasten, je nekakšna tragedija, saj je dekle tako obupano v tem, da bi obdržalo moškega. Vse skupaj je zelo intimno in polno solz," je dejala. "Vsak prizor je zelo težak, ne želim zveneti dramatično, ampak res ni bilo lahko. Vpijem, jokam, se tepem, sem na drogah in v bolnišnici. Vse je zelo, zelo surovo. Surovo za igrati, surovo za gledati ali doživeti. A na koncu je vse nagrajeno z občutkom, da zmoreš tudi to," je še dodala.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.