Toaletni papir za vsako ritko!

Foto: Žurnal24 Toaletni papir "miselni trener" hoče, da na stranišču razmišljate! Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24
Kaj imajo skupnega George Bush, Hillary Clinton, Osama bin Laden, sudoku in japonski stripovski junaki? Z vsemi se lahko pozabavate na stranišču.
Oglej si celoten članek

Vsi so namreč končali na toaletnem papirju! Bushu in Hillary (prvi kot popolno darilo za demokrate, Hillary pa za republikance?) delata družbo še ameriški podpredsednik Dick Cheney in konservativni politični komentator Rush Limbaugh. V naših trgovinah junakov ameriške politike sicer ni – namesto da bi se vprašali George ali Hillary, se sprašujemo: "Z rožicami ali brez, dvo- ali troslojni, rožnati, moder ali bel, z vonjem po kamilicah ali po meti?"

 

Preberite še:

Kdo je oropal banko?
Skoraj dva v enem: WC in pralni stroj
Naj vas naskoči enkrat ali dvakrat?

S svinčnikom na stranišče?
Duška si vseeno lahko daste na spletu. Bi imeli raje kot Busha Osamo bin Ladna? Če vas politika ne zanima, se lahko nasmejite toaletnemu papirju s stripovskimi liki, ki jih imajo radi Japonci (znanje japonščine obvezno!), Beavisu in Buttheadu, dogodivščinam v Monty Pythonu ... Reševanje sudokuja in drugih iger za trening možganov na wc-ju? Tudi to je možno! Dobro se prodajajo tudi toaletni papir z vzorcem dolarskih bankovcev, tisti z vojaškim kamuflažnim vzorcem in toaletni papir z vzorci, ki so jih navdihnile živali. Bi imeli kolut papirnatega tigra, zebre ali žirafe? Svojemu sovražniku pa lahko na stranišču podtaknete "maščevalni toaletni papir" ... ki se ga ne da odtrgati.

Se sploh še spominjate sivorožnatih lističev toaletnega papirja, zloženih v pravokotni kupček? No, časi so tudi na stranišču postali veliko zabavnejši! Dokaze si oglejte v fotogaleriji Nekatere boste v podobnih različicah našli tudi pri nas. Če jih nočete, pa vam še vedno preostane klasika – beli troslojnik z vtisnjenimi rožicami!
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.