Trpel je v ujetništvu duhov

Foto: Žurnal24 Moški je tako pretresen, da policiji še vedno ni izdal, kakšna so bila ta nadnar
Malezijski vlomilec je svoj tatinski pohod končal zelo nenavadno. V hiši, kamor je vdrl, so ga v svoje kremplje ujeli duhovi in ga neusmiljeno priklenili ob tla.
Oglej si celoten članek

Neki moški je v Maleziji vdrl v hišo, katere lastniki so se za nekaj časa odpravili na počitnice. A ko so se ti vrnili, jih je čakalo neprijetno presenečenje. V lastni hiši so našli izčrpanega in dehidriranega moškega, ki je trdil, da so ga zajeli duhovi oziroma nadnaravna bitja. Nemudoma so poklicali reševalno vozilo, ki ga je nato prepeljalo v bolnišnico.

36-letnega moškega naj bi v ujetništvu zadrževala nadnaravna bitja, je za časopis The Star Newspaper povedal tamkajšnji šef policije Abdul Marlik. Moški je policiji povedal tudi, da so ga vsakič, ko je poskušal pobegniti, ta bitja potisnila ob tla, kjer je nemočen ostal brez hrane in vode.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.