'Ubijala bi za Taylorja Lautnerja'

Foto: Žurnal24 Taylor je trenutno zelo zaželjen.
Igralka Kristen Stewart je priznala, da obožuje svojega soigralca iz prihajajočega filma Somrak, Taylorja Lautnerja. Njeno razkritje pa se ne sklada z dejstvom, da si posteljo deli z Robertom Pattisonom.
Oglej si celoten članek
Kristen in Robert - ki prav tako nastopa v filmu Somrak – sta svojo vezo javnosti razkrila šele nedavno. Fotografi so ju namreč že več tednov videvali skupaj, zato so sprožili namigovanja, da naj bi bila soigralca več kot prijatelja. "Robert je že dlje časa lovil Kristen. Sprva se ni zmenila zanj, a mu je očitno le dala priložnost,“ je dejal njun bližnji prijatelj.

Sedi na dveh stolih?
Medtem, ko golobčka uživata v sveži vezi, pa je na dan pricurjala novica, da se Kristen ni ogrela le za enega soigralca. Oko naj bi vrgla tudi na 17-letnega Taylorja Lautnerja, ki ji je čisto zmešal glavo. "Vse bi naredila zanj. Tudi ubijala. Dobesedno,“ je priznala 19-letna Kristen.

Divja najstnica, ki ji očitno godi pozornost obeh igralcev, je tako popolnoma zmedla svoje oboževalce, saj je v enem tednu priznala, da je nora tako na Roberta kot na Taylorja.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.