Zaradi mobilnika vse poslal v zapor

Foto: Žurnal24
V ZDA so suspendirali sodnika, ki je med sojenjem zaradi mobilnika izgubil živce.
Oglej si celoten članek

Sodnik Robert Restaino se kar nekaj časa ne bo smel vrniti v službo, ker je leta 2005 zaradi mobilnika v zapor poslal 46 ljudi.

Usodnega dne je bil Restaino zaradi zasebnih težav zelo slabe volje. Ko pa je nekomu med sodno obravnavo zazvonil telefon, so sodniku živci popolnoma popustili. "Vsi boste šli v ječo, če ne dobim tega telefona. Ne šalim se. Vprašajte ljudi, ki z mano delajo," je zagrozil sodnik in, kot se je izkazalo, ni grozil v prazno. Ker nihče ni priznal, da je mobilnik njegov, je vse v dvorani poslal v pripor. Štirinajst ljudi, ki niso mogli plačati varščine, so nato odpeljali ječo. Sodnik jih je izpustil šele, ko so za dogodek izvedeli mediji.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.