Želi si Plestenjaka

Foto: Žurnal24 Pevka se ne bi branila dueta z Janom.
Hrvaška pevka Danijela je spet zakorakala na glasbene odre in izdala nov singel Evo mene. V duetu bi rada zapela s Plestenjakom.
Oglej si celoten članek

Čeprav je poletje čas dopustov, Danijela vsekakor ne počiva. Pripravila je namreč novo skladbo z naslovom Evo mene, s katero se je predstavila na letošnjem Splitskem festivalu, kot avtorja pa se pod njo podpisujeta njen srčni izbranec Petar Grašo in Robert Pilepić. Pevka je v teh tednih zaposlena tudi s promocijo svojega najnovejšega albuma Nek živi ljubav, kjer skladbe pokojnega Đorđeta Novkovića slišimo v njeni ženski izvedbi in interpretaciji.

Sicer pa je prikupna blondinka izdala še eno malo skrivnost. Ko smo jo povprašali, s katerim od slovenskih pevcev bi najraje zapela v duetu, je povedala, da bi bil to zagotovo Jan Plestenjak. "Visok, temen pevec in majhna svetlolaska, kaj bi bilo bolje od tega," je sklenila nasmejana Danijela.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.