Znana Slovenka s sinom na maturantski ples, videti je kot njegove sošolke!

Foto: POP-TV-2
Foto: POP-TV-2
Naša igralka bo letos dopolnila 50 let, a je še vedno videti skoraj kot srednješolka …
Oglej si celoten članek

Igralka Aleksandra Balmazovič je na družbenih omrežjih pokazala sina, ki ga je prejšnji teden pospremila na maturantski ples. Igralka pa je na fotografiji ob polnoletnemu sinu videti kot njegova sošolka. Mladostna, nasmejana, in postavna, v dolgi čni obleki z razporkom pa je pokazala tudi izklesane noge.

Pred dvema letoma je povedala, da je njen sin edinec, čeprav si je od nekdaj želela imeti tri otroke. "Vedno sem želela biti mama, želela sem imeti tri otroke, pa imam sedaj enega. Tako nekako je naneslo, pač, ni šlo. Ampak je super, tudi ta je včasih za tri … Hvala bogu, da imam enega," je leta 2024 v oddaji Riba, raca, rak povedala Aleksandra.

Čeprav je Riba, raca, rak kulinarična oddaja, pa je igralka med kuhanjem odprla pomembno temo in razkrila svojo osebno zgodbo. "Zdi se mi, da mi je univerzum dal enega fenomenalnega otroka. Res verjamem, da je vse v življenju z nekim namenom. Vsakič se je izkazalo, da se je nekaj, kar sem si zadala, a se ni tako realiziralo, da je bilo to za nekaj dobro," je začela svojo osebno zgodbo.

"Sem pa res poskusila z umetnimi oploditvami, kar je pri nas kar tabu v Sloveniji, nihče ne govori o tem. Vse živo sem delala, iskala jajčece od Vardara do Triglava. Sem kar obupavala, ker je res ta hormonska terapija, ki zelo vpliva na psiho, čeprav sem zelo dobro to prenašala. Ampak po tem, ko zanosiš in potem ni, se res zgodi en tak psihični padec," je razkrila. 

Priznala je, da je po zadnjem neuspelem poskusu umetne oploditve zelo trpela: "Po tem zadnje poskusu sem potrebovala kar nekaj mesecev, da sem se pobrala. Škoda, ker se o tem ne govori, ker so ženske potem kar nekako ožigosane, še posebej ženske, ki sploh ne morejo imeti otrok, ker te potem vsi sprašujejo, ali boš imela kaj otrok. Kar težko se je boriti s tem, da ne moreš, da boš star in da ne bo tako velika družina in vsi vnuki. Ampak jaz sem rekla sinu Levu, da mora imeti deset otrok, tako da mislim, da bo dobra kompenzacija."

Leta 2024 pa je spregovorila tudi o tem, da še vedno razmišlja o posvojitvi, čeprav je bila takrat stara 48 let. "Nekaj časa smo mislili, da bi posvojili in jaz še vedno upam. Pa tudi to je pri nas zelo komplicirano. V Sloveniji ne moreš posvojiti, oziroma čakaš olimpijada leta, da lahko posvojiš, čeprav morda kakšni otroci potrebujejo. Potem pa super, da lahko posvojiš na primer iz Gane ali Ukrajine, vendar je tudi postopek. Zakaj pri nas te stvari ne naredijo bolj dostopne in birokracijo, ki jo je en kup, hitrejšo," je povedala. "Jaz še nisem obupala, morda pa bo, morda bom pa posvojila, saj sem še mlada (smeh)," je takrat dodala z iskricami v očeh. 
 

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 14

  • 08:37 24. April 2026.

    Imel sem sošolca z lepšo mamo, kot je ta. Smo bili kar mokri.

  • 13:05 22. April 2026.

    Lahko bi dala nase še pol pudra več in krpico manj, pa bi bila še vedno grda in nespodobna mama. …

  • 04:59 22. April 2026.

    Pozdravljeni, ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 24 urah. Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 …

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.