Najstnika sta nesrečni ženski sredi noči v spalnici podtaknila požar, potem pa pobegnila z njenim avtomobilom. Na srečo se je sprožil požarni alarm in zbudil žensko, tej pa je uspelo pobegniti. Med begom se je lažje poškodovala.
Po poročanju tamkajšnjega centra za socialno delo imata mati in hči burno preteklost, na njunem domu pa je večkrat posredovala tudi policija. "Nasilje med njima se je začelo stopnjevati, ko je mati hčer obtožila, da ji je ukradla cigarete," je dejala predstavnica tamkajšnje policije.
Po besedah očividcev je ženska, ko ji je uspelo pobegniti iz hiše, začela kričati: "Kje je moja deklica, kje je moja deklica?" Enajstletnica in njen 15-letni fant sta obtožena poskusa umora in kraje avtomobila.
11-letnica skušala zažgati mater
Enajstletnica s Floride je poskušala s svojim 15-letnim fantom umoriti svojo mater, tako da je zažgala njeno spalnico.