V nedeljo zjutraj je na območju PU Celje prišlo do vloma, ki močno spominja na akcijske filme. Neznani storilci so namreč splezali na streho nakupovalnega centra Velenjka, naredili luknjo skozi strešni zračnik klime in se s pomočjo valjanca strelovoda spustili skozi cev zračnika.
Prišli so nad prodajalno podjetja Telekom in se po cevi spustili v prodajalno. Policisti še ugotavljajo, ali je bilo karkoli odtujeno iz trgovine. Vlomilci so povzročili za okoli 7000 evrov posredne materialne škode.
Nimajo niti ene varnostne kamere za 200€?!