Podrsal ograjo, pristal na sodišču

Foto: Andrej Leban
Foto: Andrej Leban
Ker je podrsal ograjo, je ostal brez kombija.
Oglej si celoten članek

S Policijske uprave Novo mesto so sporočili, da so bili v nedeljo okoli 18. ure obveščeni, da je voznik kombija francoske registracije zaradi predrzne vožnje oplazil varovalno ograjo na delu avtoceste, kjer potekajo gradbena dela.

Policisti so v nadaljevanju voznika izsledili in izvedli postopek. Ugotovili so, da je državljan Francije vozil kombinirano vozilo znamke renault trafic brez veljavnega vozniškega dovoljenja, zato so mu vozilo zasegli in ga privedli v postopek na pristojno sodišče.

dezurni@styria-media.si

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

  • 15:10 18. Junij 2025.

    🍓 Vroča dekleta čakajo na vas na 👉 𝗦𝗲𝘅𝘁𝗼.𝗹𝗶𝗳𝗲

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.