Policija sporočila, kdo je umrl v včerajšnji prometni nesreči na avtocesti

Foto: Promet.si prometna nesreča Foto: mariborinfo.si prometna nesreča maribor Foto: mariborinfo.si prometna nesreča
Nove podrobnosti včerajšnje hude prometne nesreče na štajerski avtocesti.
Oglej si celoten članek

V četrtek ob 8.05 se je na štajerski avtocesti med priključkoma Slovenske Konjice in Slovenska Bistrica jug zgodila prometna nesreča s smrtnim izidom, v kateri je umrl 28-letni voznik tovornega vozila, so sporočili iz Generalne policijske uprave.

Nesreča se je zgodila, ko je 49-letni voznik tovornega vozila s polpriklopnikom, na katerem je prevažal nafto, pri vožnji izgubil oblast nad vozilom in trčil v varnostno ograjo, ter jo prebil.

Foto: Promet.si prometna nesreča

Tovorno vozilo s polpriklopnikom se je pri tem prevrnilo na nasprotnem smernem vozišču v trenutku, ko je po levem prometnem pasu pripeljal 28-letni voznik tovornega vozila, ki je trčil v goreče vozilo. Pri trčenju je zagorelo tudi drugo udeleženo tovorno vozilo, v katerem je 28-letni voznik zaradi hudih telesnih poškodb na kraju umrl, 26-letni sopotnik v slednjem vozilu pa je bil hudo telesno poškodovan.

Zaradi gašenja požara in odprave posledic prometne nesreče, v kateri je bil 49-letni voznik prvega tovornega vozila lahko telesno poškodovan, je veljala popolna zapora prometa v obe smeri. Ob 12.18 je bil promet sproščen po enem prometnem pasu za smer Maribor in ob 15.44 še po enem prometnem pasu za smer Ljubljana.

Obišči žurnal24.si

Komentarjev 3

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.