Policista pristala v ograji

Foto: Žurnal24 Tudi policisti so samo ljudje, ki storijo napake. Le zakaj, si tovrstnih napak n
Blizu ljubljanskega naselja Murgle se je v sredo popoldne zgodila prometna nesreča, v kateri sta bila udeležena policista in 51-letni voznik. Slednji je policistoma izsilil prednost.
Oglej si celoten članek

Na PU Ljubljana so za zurnal24.si povedali, da se je nesreča zgodila v sredo okoli 18.20, ko je policijska patrulja ob uporabljenih znakih za prednost (peljala se je na kraj prometne nesreče s telesnimi poškodbami na Tržaški cesti) vozila po Cesti v Mestni log. V semaforiziranem križišču s Krimsko ulico ji je prednost izsilil (zapeljal v rdečo luč) 51-letni voznik osebnega avtomobila.

51-letni voznik je policistoma, ki sta bila na nujni vožnji, izsilil prednost. © Bralka Žurnala24

 
Vozili sta trčili, pri čemer sta policist in policistka dobila telesne poškodbe. Pri 51-letnem vozniku pa so policisti ugotovili prisotnost alkohola (na podlagi ZVCP odrejeno pridržanje), prav tako pa je vozil brez vozniškega dovoljenja.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.